#1 2011-08-10 22:30:49

Crimson

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 9
Punktów :   

Fakty nr 1



- W USA pojawiła się kolejna, duża federacja Pro-Wrestlingu. Mówi się o tym, że jest w stanie nawiązać konkurencję z obecnymi potentatami na rynku, czyli WWE oraz TNA.
Właścicielem federacji został, właściciel Microsoftu, Bill Gates. Oto co sam zainteresowany powiedział w tej sprawie:

BG: - Chciałem zająć się czymś innym, niż ciągle psującymi się Windowsami. Wrestling to moja pasja od dziecka, dlatego postanowiłem stanąć na czele tej federacji i być z nią na dobre i na złe.

- Obecnie w federacji znajduje się tylko jeden zawodnik. Jest to 26-letni Tommy Mercer, były żołnierz, znany szerszej publiczności jako Crimson, który w TNA był niepokonany.
Oto co on ma do powiedzenia na ten temat:

C: - Dlaczego odszedłem? Bo będąc niepokonanym, ktoś taki jak RVD, przegrywa ze mną przez dyskwalifikację to coś jest nie halo. Robi z siebie wielką gwiazdę, którą nie jest.
Ze swojej szatni nie wychodzi wogóle. Atmosfera w TNA jest niesamowita, ale gdy poznałem plany dotyczące mojej postaci, na najbliższych kilka miesięcy postanowiłem odejść.
Zobaczymy jak poradzę sobie tutaj. Bill powiedział, że chce skompletować kadrę i zaczynamy. Więc pozostaje tylko czekać.


- Krytyczne wypowiedzi Crimsona na temat RVD, ukazują że obaj nie dzielą się wzajemnym szacunkiem. Gale IWE transmitować będzie TNT. Umowa została podpisana na rok.
Prowadzone są również rozmowy z innym gwiazdami, ale nikt nie zdradza szczegółów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pbfnaruto.pun.pl www.shinobigames.pun.pl www.clan-olimp.pun.pl www.narutorpggame.pun.pl www.g608-2.pun.pl